אודות המשרד

עו"ד יגאל בן בנימין

עורך דין יגאל בן בנימין- תמונת פרופיל

משרד עורכי דין "יגאל בן-בנימין ושות'" פועל משנת 2006 ומתמחה בייצוג חשודים ונאשמים במשפט הפלילי על כל גווניו ובייצוג חיילים ואנשי צבא במסגרת הליכים צבאיים. 

במהלך שנות פעילותו השיג המשרד עבור לקוחותיו זיכויים רבים והכרעות מיטביות בניהול התיקים בבתי המשפט השונים.

עו״ד יגאל בן בנימין עשה את שנותיו הראשונות במקצוע כעו"ד במשרדו של עו"ד ששי גז, מבכירי עו"ד הפליליים במדינת ישראל, שם צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים מורכבים, מסובכים ומתוקשרים.

במסגרת עבודתו והכשרתו נחשף לעבודה צמודה אל מול גורמי משפט ואחרים ובכללם: שופטים, תובעים ופרקליטים, ורכש כלים וידע רב בניהול משא ומתן מול גורמי האכיפה התביעה והפרקליטות במטרה להגיע להסדרי טיעון מקלים ללקוחותיו.

משרד "יגאל בן-בנימין ושות״ מטפל גם בדיני תעבורה ובמשפט מנהלי, בהתמחות ספציפית בשמירת זכויות אסירים ובהתנהלות אל מול שב"ס ומשטרת ישראל.


האני מאמין שלנו

אנו מאמינים כי כל אדם באשר הוא אדם, ראוי להגנה הטובה ביותר, ולכל נאשם הזכות הבסיסית ליהנות מחזקת החפות, גם בגין האישומים הקשים ביותר המופנים כלפיו, זאת עד שיוכח אחרת ע"י בית המשפט.

טובת הלקוח היא כנר לרגלינו וניצבת במרכז לכל אורך ההליך המשפטי. מחויבותנו לפעול ללא לאות להגנתו של הלקוח, בשקיפות מלאה מולו ובשותפות מלאה איתו, תוך הקפדה על שמירת האינטרסים של הלקוח, ללא חיסכון במשאבים, הכל בכדי להוכיח את חפותו ולנקות אותו מכל אשם.

אנו מאמינים מחד במתן שירות מקצועי ונחוש ללא מורא, ומאידך ליחס אישי ומסור, רגישות ושמירה על דיסקרטיות מלאה ושמירת שמו הטוב של הלקוח.  אנו מתחייבים לזמינות תמידית במהלך כל שעות היום והלילה בכדי לתת מענה מידי וייעוץ במידת הצורך.

אנו רואים בעבודתנו שליחות בשמירת זכויותיו הספציפיות של הלקוח כאדם אינדיבידואלי בפרט, ושמירת זכויות האזרח בחברה ככלל.

אנו כאן בשבילך, למענך ולהגנתך בכל זמן, בכל דרך ובכל מקום!